Giedrė Adomaitytė

Esu želdynų dizainerė – projektuotoja.  Kuriu erdvių susijusių su dekoratyviniais augalais, ypač gėlėmis, projektus, juos įgyvendinu ir koordinuoju jų įrengimą, priežiūrą. Pasitelkdama įgytas žinias Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje  bei darbinę patirtį patarsiu ir padėsiu Jums stilingai ir darniai susitvarkyti  aplinką.

Kuriant tam tikrą projektą svarbiausia įsiklausyti į aplinkos sąlygas derinant su žmogaus poreikiais. Visada turi vyrauti abipusė bendrystė.

Dar galėčiau save pavadinti – želdynų dizaino mentore. Vedu įvairius kursus, mokymus, edukacijas. Priimu lankytojus savo sodyboje „Palaimos sodas“.

Kvalifikacija 

2005 m. baigiau Lietuvos žemės ūkio universitete (dabar ASU) agronomijos studijas su pedagogikos specializacija.

2013 m. Kauno miškų aplinkos ir inžinerijos kolegijoje įgijau želdynų dizaino inžinierės kvalifikaciją.

2016 m. baigiau Nord University BirdId (paukščių pažinimo) kursus, esu Lietuvos ornitologų draugijos narė. Kuriu sodus draugiškus paukščiams.

2017 m. kovo mėn. baigiau „Geltonas karutis“ organizuotą  kursą „Natūralistinis želdynų dizainas“, vedamą  Rasos Laurinavičienės.

Patirtis

Nuo 2013 m iki 2019 m. rengiau užsakomuosius projektus ir juos įgyvendinau su  įmone UAB ,,Akademijos arboristai“.

2015-2016 m. rengiau užsakomuosius projektus su Juragių medelynu ,,Sodo skrynia“.

2018-2019 m. Rašiau straipsnius žurnale „Sodo spalvos“.

Nuo 2019 m pavasario bendradarbiaujant su Kauno botanikos sodu, vedu mokymus – seminarus „Natūralistinio gėlyno kūrimo pagrindai“, „Pojūčių sodo kūrimas“.

Nuo 2020 m bendradarbiaujant su MB „Geltonas karutis“, vedu kursą „Augalų komponavimo dirbtuvės“.

2022 m. bendradarbiaujant su Všį. „Veprių akademija“ organizavome viešus želdynų įrengimo mokymus.

Viešų erdvių projektai

Kauno miškų aplinkos ir inžinerijos kolegijoje diplominis darbas – Taurakiemio seniūnijos želdinių sutvarkymo projektas, kuris vėliau buvo įgyvendintas.

Parengtas gėlynų projektas prie Plungės viešosios bibliotekos, kurį įgyvendinome ir prižiūrime kartu su  bibliotekos bendruomene.

Kaimo turizmo sodybos ,,Mockynė“ aplinkos rekonstrukcijos projektas.

Žeimių miestelio skvere drauge su seniūnija įrengtas natūralistinio stiliaus gėlynas 85 m2 .

Kauno rajone  Noreikiškių lopšelio- darželio „Ąžuolėlis“ teritorijoje suprojektuotas labirintas iš augalų. Įrengtas kartu su UAB „Akademijos arboristai“.

Kėdainių rajono Krakių miestelyje drauge su kraštovaizdžio architekte Alna Palmaityte bei Krakių seniūnija įkūrėme gėlynus miestelio centre bei kuruojame jų priežiūrą. Taip pat šiame miestelyje suprojektavome ir drauge su seniūnija ir Krakių bendruomene sutvarkėme Meilės salą.